درباره ما

تاریخچه فارس دیزل

شرکت فارس دیزل همزمان با دوره سازندگی پس از جنگ و برای همسویی با اهداف تولید داخل دولت جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۶۸ تاسیس گردید.
هدف از تاسیس این شرکت از یک طرف تامین نیازهای بخش های صنعتی و عمرانی کشور به انواع دیزل ژنراتور و از طرفی صرفه جویی ارزی و انتقال تکنولوژی این صنعت به کشور بود. در این راستا کارخانجات صنعتی فارس دیزل در شیراز ایجاد و با تجهیز دفتر مرکزی در تهران به بخشهای مختلف طاحی، مهندسی، خدماتی، قدم اول در جهت صرفه جویی و خود کفایی صنعتی برداشته شد.
با استفاده از آخرین تحقیقات و اطلاعات فنی بین المللی و با بکارگیری سیستم رایانه ای و با پشتوانه سال ها تجربه، تولید انواع دیزل ژنراتور، دیزل جوشکاری، تابلو کنترل، موتور پمپ های ساده و مجهز به گیربکس در کارخانجات فارس دیزل آغاز گردید و مهندسین با تجربه فارس دیزل همراه با نیروی انسانی متخصص با اخذ تکنولوژی تولید ژنراتور از شرکت SIEMENS که دارای بالاترین استاندارد جهانی می باشد و با اخذ نمایندگی Original Equipment Manufacturer از شرکت های : DEUTZ, mtu, VOLVO PENTA در بخش موتور دیزل، همچنین LEROY SOMER, STAMFORD در بخش ژنراتور موفق به تولید دیزل ژنراتورهایی با استاندارد بین المللی و با کیفیتی قابل رقابت در سطح جهان گردیدند.
پس از این موفقیت فارس دیزل درصدد راه یافتن به بازار جهانی برای صدور تولیدات خود می باشد.
کارخانجات فارس دیزل به مساحت ۱۳۰٫۰۰۰ متر مربع در ۱۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر شیراز ایجاد شده و شامل ۴ سالن بزرگ تولید و یک سالن تابلو سازی، دفتر مهندسی، ساختمان اداری رفاهی می باشد.
با تجهیز این سالن ها به ماشین آلات سبک و سنگین، ابزار دقیق، توان تولید دیزل ژنراتور در این کارخانه قریب به ۱۰۰۰ دستگاه در سال رسیده است.

درباره فارس دیزل

شرکت فارس دیزل در سال ۱۳۶۸ با اخذ موافقت اصولی از وزارت صنایع سنگین تاسیس و از سال ۱۳۷۰ با دریافت پردانه بهره برداری از وزارت صنایع در خصوص تولید دیزل ژنراتور با ظرفیت ۱۰۰۰ دستگاه در سال، موتورهای دریایی ۵۰۰ دستگاه در سال، دیزل های جوشکاری ۵۰۰ دستگاه در سال و تابلوهای برق و کنترل، تولیدات خود را آغاز نمود.
شرکت فارس دیزل تامین کننده دیزل ژنراتورهای صنعتی، موتور ژنراتورهای گازسوز، دیزل ژنراتورهای دریایی، دیزل های محرک دریایی و موتورهای جوشکاری دیزلی در سطح کشور می باشد که سالها تحت پوشش وزارت صنعت، معدن و تجارت ایران فعال بوده و دیزل ژنرتور تا ۴۰۰۰ کیلوولت آمپر و موتور جوش دیزلی ۳۰۰ الی ۶۰۰ آمپر عرضه می نماید و به جهت رضایت هر چه بیشتر مصرف کنندگان با تلاش فراوان موفق به دریافت گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO 9001:2000 گردیده. شایان ذکر است این شرکت عضو فعال انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (SIPIEM) نیز می باشد.

برخی از خدمات فارس دیزل

دیزل ژنراتورهای با فرکانس بالا برای مصارف هواپیمایی
دیزل ژنراتورهای پشتیبانی اضطراری سکوهای نفتی
دیزل ژنراتورهای دریایی
دیزل ژنراتورهای محرک دریایی
دیزل ژنراتورهای ولتاژ متوسط
دیزل ژنراتورهای جوشکاری با قابلیتهای ویژه جهت صنایع نفت
دیزل ژنراتورهای مجهز به سیستم Enclosure و یا Canopy

برای مشاهده بیشتر خدمات شرکت فارس دیزل لطفا کلیک کنید.

خدمات فارس دیزل